Методичні заходи > Інтерактивний семінар ( 2015-2016 н.р.)

Інтерактивний семінар ( 2015-2016 н.р.)

Інтерактивний семінар

(2015-2016 н.р.)

«Той, хто забув колиску, з якої піднявся, щоб піти по землі

хто байдужий до матері, що вигодувала та виховала його,

не здатен переживати високі патріотичні почуття»

В.О.Сухомлинський

Тема: «Патріотичне виховання засобами інтегрованої освітньої діяльності»

Проблема:  практичне проведення різних видів діяльності спрямованих на розвиток духовного потенціалу особистості на засадах патріотизму.

Мета :Підвищити рівень теоретичної підготовки педагогів щодо питань патріотичного виховання дошкільників в умовах сьогодення, розкрити необхідність посилення громадянського виховання, сприяти оволодінню педагогами основними засобами цілеспрямованого впливу на формування особистості дошкільників, розширити та уточнити знання з основних напрямів, форм та методів патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

Очікувальні результати: досягнення належних результатів у роботі з розвитку у вихованців  духовного потенціалу на засадах патріотизму.

Керівник практикуму: (Рахно Л.М. вихователь )

План проведення інтерактивного семінару

І засідання.

Жовтень 2015р.

1.Лекція на тему: «Формування морально-патріотичного виховання дошкільнят.

2.  Консультація на тему: «Актуальність патріотичного виховання».

3. Хіт-парад методичних ідей на тему: «Розвивальне предметне середовище, яке б сприяло виховання патріота своєї землі.»

ІІ засідання.

Листопад 2015р.

1.Обмін досвідом на тему: « Формуємо патріотичні почуття дошкільника за допомогою сучасних методів та прийомів.»

2.Практичний показ на тему:  «Люби і знай свій рідний край»

ІІІ засідання.

Січень 2015р.

1.Обмін думками на тему: «Патріотичне виховання дошкільників за творами В.О.Сухомлинського»