Методичні заходи > Семінар-практикум ( 2015-2016 н.р.)

Семінар-практикум ( 2015-2016 н.р.)

Тема: “  Формування екологічної культури особистості дошкільника за допомогою спілкування з природою ”

Проблема: Однобічність використання різних видів діяльності природничо-екологічного спрямування з дітьми дошкільного віку.

Мета : Розвивати творчий потенціал педагогів, їх компетентність у питаннях екології. Активізувати розумово-пошукову діяльність вихователів.

Очікувальні результати: Збагачення та поглиблення знань педагогів щодо організаційно-педагогічної роботи по питанню  природничо-екологічної компетентності дошкільників.

Керівник практикуму:Денисенко Т.І. ( вихователь )

План проведення практикуму

Вересень 2015р.

1.Лекція на тему: «Сучасні напрями роботи з формування природничо-екологічної компетенції дошкільників»

2. Виступ на тему: «Формування екологічної культури дітей, батьків і педагогів в умовах сучасного ДНЗ. »

Січень 2015р .

1.Обмін думками на тему: «Сучасні підходи до впровадження ідей В.Сухомлинського під час різних видів роботи з дошкільниками еколого-природничого спрямування »

2 . Практичний показ  на тему: «Формуємо   еколого-природничу компетентність за допомогою педагогічної спадщини В.Сухомлинського»

3. Виставка-огляд  сучасних дидактичних ігор та посібників еколого-природничого спрямування.

Лютий 2016р

1.  Виступи з презентаційними матеріалами  на тему: «Екологічне виховання дошкільнят та сучасні інноваційні технології. »

2.Практичний показ на тему: «Інтегрована діяльність еколого-природничого спрямування з використанням ІКТ»

Травень 2016р.