Методичні заходи > Семінар - практикум (2016-2017н.р.)

Семінар - практикум (2016-2017н.р.)

Семінар - практикум  (2016-2017н.р.)

«Найважливішим засобом впливу на дитину,облагороджування
 її почуттів, душі, думок, переживань є краса і велич,
сила і виразність рідного слова »
                                                                                                               В.О.Сухомлинський

Тема: “Шляхи оптимізації мовленнєвої роботи з дошкільниками ”

Проблема: Однобічність використання  форм організації  навчання дошкільнят рідної мови в дошкільному закладі
Мета : Розвивати творчий потенціал педагогів, їх компетентність у питаннях мовленнєвого розвитку дитини. Активізувати розумово-пошукову діяльність вихователів.
Очікувальні результати: Збагачення та поглиблення знань педагогів щодо організаційно-педагогічної роботи по питанню  мовленнєвої компетентності дошкільників.
Керівник практикуму:Щербань Н.В. ( вихователь )

План проведення практикуму

2016р.

1.Лекція на тему: «Розвиток українського мовлення дошкільника-основа аналітико-синтетичної діяльності майбутнього школяра».
2.Виступ на тему: «Роль дорослого у формуванні мовлення малюка».

2016р.

1. Відео – консультація на тему: «Заняття доктора педагогічних наук та професора Наталі Гавриш з навчально-методичним посібником «Вчимося розповідати. Складання розповідей за серіями сюжетних картин на основі літературних творів» https://www.youtube.com/watch?v=AQ69jgSZu6A.
2.Виступ на тему: «Застосування коректурних таблиць в організованій освітньо-виховній діяльності дітей ( За авторською технологією Н.Гавриш)»
3. Практичний показ на тему: «Застосування інноваційних технологій у мовленнєвій роботі з дітьми».

Січень
2017р.

1. Виступи з презентаційними матеріалами на тему: «Види та методика проведення мовленнєвих занять з дошкільниками».
2.Заняття з використанням сучасних методів стимулювання словесної творчості

3.Презентація дидактичних, розвивальних ігор та методичних посібників, спрямованих на розвиток мовленнєвої активності.

Лютий
2017р.

1. Обмін думками на тему: «Реалізація змісту розділу « Мовлення дитини»  освітньої програми для дітей від 2 до 7 років ДИТИНА».

2.Обмін досвідом на тему: «Мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку засобами музичного фольклору».

3. Виставка-огляд на тему: «Презентація огляд групових куточків мови,письма( маніпулятивних ігор)».

Травень
2017р.

1.Підведення підсумків роботи семінару-практикуму.
2.Оформлення матеріалів.