Методичні заходи > Педагогічний-практикум ( 2013-2014 н.р.)

Педагогічний-практикум ( 2013-2014 н.р.)

«… турбота про здоров’я – це найважливіша праця вихователя. Від життєрадісності, бадьорості дітей залежить їхнє духовне життя, світогляд, розумовий розвиток, міцність знань, віра в свої сили». (В.О.Сухомлинський)

Тема: „ Формування здоров'язберігаючої компетентності дошкільників про здоровий спосіб життя та основи безпеки життєдіяльності”

Проблема: практичне проведення різних видів діяльності спрямованих на формування здоров'язберігаючої компетентності дітей дошкільного віку.

Мета: поповнення знань педагогів про сучасні вимоги до організації та проведення нетрадиційних форм та видів фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми з урахуванням доступних знань та умінь дошкільників про здоровий спосіб життя та основ безпеки життєдіяльності.

Очікувальні результати: проведення різних видів діяльності фізкультурно-оздоровчого спрямування з дошкільниками на високому методичному рівні .

Керівник педагогічного - практикуму:

Кисіль Н.М. (фізінструктор)

План проведення педагогічного практикуму

Засідання №1-Вересень 2013р.

1.Програма виховання і навчання дітей від двох до семи років “ДИТИНА” про охорону життя та зміцнення здоров'я дітей.

2. Особистість дитини: здоров'я та фізичний розвиток.

Засідання №2 – Листопад 2013р

1. Координація дій інструктора з фізичного виховання та вихователів-важливий чинник ефективності фізкультурно-оздоровчої роботи.

2.Забезпечення диференційованого підходу до процесу фізичного виховання.

3. Співпраця вихователя групи з фізінструктором.( індивідуальна робота)

Засідання №3- Січень 2014р.

1. Форми попередження втоми та підвищення працездатності дітей.

2.Проведення фізкультурних пауз .

2.Фізкультурно-оздоровчі “родзинки” з практики роботи педагогів дошкільного закладу.

Засідання №4-Березень 2014р.

1.Особливості організації тижня безпеки в ДНЗ.

2. Дидактичні ігри з БЖД.

3.Презентація конспектів занять, свят, розваг на тему : “ Бережи, себе малюк!”

з використанням ІКТ.

Засідання №5- Квітень 2014р.

1.Взаємодія з батьками -запорука ефективності роботи з питань здоров'я та фізичного розвитку дошкільників.

2. Планування роботи з батьками протягом року.

3. Презентація матеріалів по роботі з батьками з питань ОБЖД та фізичного розвитку дошкільників .

Засідання №6- Травень 2014р.

Підведення підсумків роботи. Оформлення матеріалів.