Методичні заходи > Інтерактивний семінар (2013-2014н.р.)

Інтерактивний семінар (2013-2014н.р.)

Сила духу починається з віри в моральні святині Вітчизни, народу.

Людина, яка ні в що не вірить, не може бути ні духовно сильною,

ні морально чистою, ні мужньою»

В.О.Сухомлинський

Тема: «Громадянське виховання засобами інтегрованої якості духовної особистості дошкільника »

Проблема: Недостатня поінформованість педагогів про технологічні аспекти виховання духовно-моральних якостей в дітей дошкільного віку.

Мета : Удосконалення знань педагогів закладу щодо змісту, принципів, закономірностей, методів та організаційних форм громадянського виховання дітей дошкільного віку .

Очікувальні результати: Збагачення знань педагогів щодо організаційно-педагогічної роботи по питанню духовно-морального розвитку підростаючого покоління через громадянське виховання.

Керівник практикуму: Харечко Т.П.( вихователь )

План проведення інтерактивного семінару

Жовтень 2013р.

1.Лекція «Можливості та особливості громадянського виховання».

2.Колективне панно « Громадянське виховання як інтегрована система.»

3.Інтелектуальна розминка «Сутність громадянського виховання.»

Листопад 2013р.

1.Консультація «Завдання громадянського виховання дошкільників відповідно до змісту нової редакції Базового компонента дошкільної освіти.»

2.Презентація фото, відео матеріалів «Люби і знай свій рідний край.»

3.Домашнє завдання: підготувати матеріал до кошика новин “Авторська технологія моделювання інтегрованих занять з громадянського виховання дітей за творами В.О.Сухомлинського”

Січень 2014р.

1.Консультація «Погляд на ідеї В.О.Сухомлинського з позиції громадянського виховання».

2. Практичний показ

« Стежинками формування краси людських стосунків малого українця.»

3.Кошик новин «Презентація авторської технології моделювання інтегрованих занять з громадянського виховання дітей за творами В.О.Сухомлинського.»

Березень 2014 р.

1.Обмін досвідом «Виховна діяльність дитячого садка та сім'ї з формування у дітей громадянськості як інтегрованої якості особистості».

2.Презентація методичних рекомендацій

« Стежинками краси людських стосунків малого українця.»

Травень 2014 р.

1.Підведення підсумків роботи.

2.Оформлення матеріалів за навчальний рік.