Методичні заходи > Семінар- практикум ( 2014-2015 н.р.)

Семінар- практикум ( 2014-2015 н.р.)

Семінар - практикум

(2014-2015 н.р.)

Тема: “ Художня праця на основі сучасних інноваційних підходів зображувальної   діяльності.  ”

Проблема: Однобічність використання  форм організації художньої праці .

Мета : Розширення   знань педагогів закладу щодо інноваційних підходів     під час  організації художньої праці спрямованої на реалізацію програми виховання і навчання дітей від двох до семи років “ ДИТИНА”. Розвивати інтерес педагогів до художніх виробів. Формувати вміння творчо використовувати його в роботі з дітьми.

Очікувальні результати: Збагачення та поглиблення знань педагогів щодо організаційно-педагогічної роботи по питанню  художньо-естетичного розвитку дітей дошкільного віку під час художньої праці.

Керівник практикуму:Герасименко С.М. ( вихователь

План проведення практикуму

Засідання №1

1.Особливості організації художньої праці в ДНЗ  виходячи з вимог програми виховання і навчання дітей від двох до семи років “ ДИТИНА”

( Міні-виступи вихователів).

2. Роль художньої праці у всебічному розвиткові дитини.( Лекція)

3.Домашнє завдання: підготувати матеріал для виготовлення топіарій.

Засідання №2

1.Сутність та класифікація роботи в художній праці.( Консультація)

2.Інноваційні підходи до організації художньої праці.  ( Обмін досвідом)

3. Топіарій.( Майстер-клас)

Домашнє завдання: виготовити топіарі на тему “Мій рідний край, моя маленька Батьківщина” .

Засідання №3

1.”Мій рідний край, моя маленька Батьківщина”. (Виставка  топіарій)

2. Орігамі навколо нас.( Обмін досвідом)

3. «Цей дивовижний папір» ( Практичний показ)

4.Домашнє завдання: розробити та оформити конспекти  проведення  художньої праці з використанням інноваційних підходів.

Засідання №3

1.Виховання поваги до художніх виробів декоративного мистецтва та художньої праці. ( Консультація)

2.Презентація конспектів художньої праці з використанням інноваційних підходів.  ( Виступи з презентаційними матеріалами)

3.Домашнє завдання: виготовити    виріб  на тему: “ Дитячий садочок майбутнього” використовуючи інноваційні підходи виконання.

Засідання №4

1.Виставка робіт на тему:” Дитячий садочок майбутнього”.

2.Підведення підсумків роботи семінару-практикуму.

3.Оформлення матеріалів.