Новини > Тиждень безпеки життєдіяльності дітей

Тиждень безпеки життєдіяльності дітей

У проведенні «тижня безпеки дитини» прийняли участь всі вікові групи закладу.

Вихованці старших груп  побували на екскурсії в пожежній частині , де познайомилися з нелегкими буднями служби пожежних-рятівників, а також повторили правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Працівники пожежної частини показали пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей, яке знаходиться в пожежних автомобілях.

Середні групи відвідали відділ міліції, провели профілактично-виховний захід

У відділі міліції ознайомили дітей із інструктажем правил поведінки на дорогах. Було зроблено опитування й закріплення раніше набутих знань типу, за яким номером потрібно звертатися до міліції, а також у яких випадках можна звертатися до правоохоронних органів. Актуальними були питання значення дорожних знаків, правильність розпізнавання пожежної машини і машини міліції.

Протягом тижня інспектор з пожежної частини надав консультативну допомога батькам на тему: «Як зробити свій дім безпечним для дітей», під час якої  ознайомив батьків з різними формами профілактичної роботи щодо формування у дошкільнят безпечної поведінки та як діяти в разі нещасного випадку.

Вихователі в батьківських куточках  виготовили ширми на тему: «Що слід знати дитині про правила поведінки в екстремальних ситуаціях?», «Безпека наших дітей у наших руках»