Новини > Осінні свята

Осінні свята
Казкові пригоди, яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців ДНЗ №8, які охоче та від душі розважалися 3 жовтня та 4 жовтня у музичному залі. Під слова пісень та віршів, під відповідний музичний супровід поринули діти у чарівну осінню атмосферу. На святах було проведено різні інсценізації казок, діти старанно виконували ролі, показуючи присутнім свої здібності і таланти. У святковій, радісній атмосфері збагачувався досвід дітей яскравими враженнями від зустрічі з осінню, у дітей були позитивні емоції від виконаних пісень, таночків, хороводів, віршів осінньої тематики. По завершенню свят і діти, і присутні в залі отримали справжню насолоду від осінніх розваг, осінь подякувала дітям і пригостила їх своїми дарами.