Новини > Світле свято Великодня

Світле свято Великодня

На передодні Великодня в дошкільному закладі пройшли тематичні заходи.

Проводились бесіди і пізнавальні заняття з вихованцями на тему: «Свято світлої Пасхи», покликані закріпити і уточнити знання дітей щодо традицій та звичаїв народу, значення цього свята для кожної людини, які сприяли розвитку духовно-морального потенціалу дітлахів.

У ході бесід і занять вихователі знайомили дітей з обрядами весняного циклу, через пісні, ігри пробуджуючи їх інтерес до українських національних культурних цінностей, до народної культури.

Діти мали змогу  розглянути різноманітні різновиди писанок, крапанок, дряпанок, крашанок, а також із задоволенням брали участьу виготовленні великодніх яєць, розучували тематичні ігри.

Дошкільники дізналися, що писанки – це неповторне багатство, прекрасне національне мистецтво України. Проведені заходи дали змогу долучитися вихованцям до спадщини українського народу.

Хай лине увись передзвін великодній,

І кличе молитва душу в політ!

Хай зійдуть на землю щедроти Господні

І крила розгорне оновлений світ!

Запашною нехай буде Великодня Паска

І до віку буде з Вами світла Божа ласка!

Христос Воскрес!