Новини > Тематична педагогічна рада "Формування мовленнєвої компетенції дошкільників"

Тематична педагогічна рада "Формування мовленнєвої компетенції дошкільників"

03 жовтня 2017р. пройшла тематична педагогічна рада, в ході якої вихователь-методист дошкільного закладу повідомила педагогів про стан організації роботи з питання розвитку мовлення дітей старшого дошкільного віку дошкільного віку. Окрім цього, обговорювалось питання з досвіду роботи вихователя профільної групи мовленнєвого спрямування Щербань Н.В. «Розвиток мовлення дітей дошкільного віку». З метою підвищення компетентності педагогів у навчанні і розвитку навичок зв’язного мовлення у дітей дошкільного віку проведена ділова гра «Розвиток мовлення дошкільників засобами художньої літератури». Вихователі всіх груп брали участь у панорамі мовно-дидактичних ігор в електронному варіанті, з метою поповнення медіатек в мікрометодкабінетах груп.