Новини > День спільних дій в інтересах дітей

День спільних дій в інтересах дітей

20 листопада в Україні відзначається День спільних дій в інтересах дітей, як один із шляхів консолідації зусиль усіх громадських, державних та суспільних інституцій, що опікуються проблемами дітей, а також кожного, хто небайдужий до становища маленьких громадян у нашій країні.

Цього дня проведено методичну годину для педагогів, присвячену даній темі, в ході якої, практичний психолог Кириченко Т.Г. підготувала цікаву презентацію для педагогів, з мотою нагадати, що яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку, увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку.
Вихованці старших та середньої групи організували виставки малюнків "Щасливе дитинство".
Вихователі всіх вікових груп провели консультації та бесіди з батьками про права дитини.