Новини > День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

6 грудня, з нагоди святкування Дня Збройних Сил України, у закладі пройшли заходи приурочені цій даті. Вихователі провели змістовні та цікаві бесіди з дітьми на тему: "Кожен громадян - захисник Вітчизни!". На уроках мужності (за В.О.Сухомлинським) вихованці старших та середньої групи розповідали про своїх батьків-захисників України. У другу половину дня для вихованців підготовлена захоплююча музично-спортивна розвага "Ми майбутні захисники України", в ході якої діти співали пісні про Україну, виконували марш, змагалися в спритності та витривалості. По закінченню розваги, за традицією нашого закладу, дошкільники взяли участь у танцювальному флешмобі. Окрім цього, роздягальні груп прикрашені тематичними малюнками до свята.