Новини > «Роби добро – воно повернеться тобі сторицею»

«Роби добро – воно повернеться тобі сторицею»
«Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі». Саме під таким гаслом пройшла благодійна акція від Служби у справах дітей міської ради. Дошкільний навчальний заклад №8, центр В.О.Сухомлинського з великим задоволенням  та турботою приймає участь в подібних заходах. Адже радість дітей, обділених батьківською турботою – безцінна. Тому, в рамках даної акції, у закладі проводився збір солодощів, іграшок та одягу, у тому числі вживаного, в гарному стані.Малюки щиро бажали подарувати краплинку радості від себе, тому приносили свої улюблені іграшки, з якими хотіли поділитися.
«Роби добро – воно повернеться тобі сторицею». Так любили говорити наші предки. І дійсно, життєвий досвід показує, що добрі справи покращують настрій та заряджають позитивом. Роблячи щось хороше безкорисливо, ми допомагаємо комусь поліпшити своє життя, а значить змінюємо на краще і весь світ в цілому. Адміністрація закладу висловлює подяку небайдужим родинам, які долучилися до акції. Нехай у вашому житті завжди панують любов і гармонія, а в душах ніколи не згасає вогонь доброти!