Новини > Новорічні свята

Новорічні свята
Дитяче свято – важлива частина життя дитини, це радісна подія, що дозволяє розслабитися, здригнутися, забутися, а часом і просто відпочити від буднів. Враження раннього дитинства можуть зігріти і прикрасити душу людини на довгі роки.
   Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, костюмів, вміло підібраний репертуар, барвистість виступів дітей – все це яскраві і радісні події в житті дітей дошкільного віку. Свято для дітей – це казка… Така казка була створена у кожній віковій групі ДНЗ №8, центру В.О.Сухомлинського на новорічні свята, які відбулися у закладі в період з 22 по 28 грудня. Малята перетворилися на казкових морозят, циркових та лісових звірят та на маленьких ялиночок.
   Дошкільнята були в захваті від незвичайних пригод, які на них чекали. Позитивні емоції отримали не тільки діти, але й їхні батьки та гості. А Дід Мороз подарував солодкі подарунки для діточок за їх старання.
     Колектив ДНЗ №8, центру В.О.Сухомлинського щиро вітає всіх з прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим. Нехай у ваших оселях буде мир, а душу зігріває тепло, радість, та щастя.