Новини > День Соборності України

День Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України в нашому закладі проведено низку цікавих заходів. Вихователі  розповідали дошкільникам про історію виникнення свята Соборності, пригадали українські державні символи, грали в українські народні ігри.

Для дітей середнього та старшого дошкільного віку проведені заняття «Україна калинова», під час яких діти ознайомлювалися з поняттями «єдина», «незалежна». А під час зображувальної діяльності зобразили країну, в якій вони хочуть жити, та представити свої малюнки. Педагоги організувати в закладі виставку малюнків «Україна очима дитини». Цікавим та доступним став перегляд пластилінового мультфільму «Твоя країна — Україна», створеного українським школярем. Дітям близьке таке символічне зображення рідної країни, її символів та традицій.