Новини > ММО вихователів старших груп

ММО вихователів старших груп

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя,

яка проникає в усе, що пізнає, робить,

до чого прагне, що любить

і ненавидить людина, яка формується.

В. О. Сухомлинський

21 лютого 2018р. на базі ДНЗ №8, центру В.О.Сухомлинського відбулося ММО вихователів старших груп, в ході якого, вихователь Шаріпова С.І. презентувала практичний показ організованої діяльності по ознайомленню дошкільників з творами мистецтва у формі квест-заняття. Присутні відмітили, що у дітей високі знання про жанри живопису, вони з легкістю приймають участь у елементарному мистецькому аналізі творів, вміють вирізняти засоби виразності та називають художників відомих програмових картин. Окрім цього, Світлана Іванівна поділилася власним досвідом роботи щодо формування патріотизму на заняттях з образотворчого мистецтва та разом з дітьми презентували виставку дитячих робіт «Рідний край». Педагоги оцінили високий професіоналізм та творчий підхід вихователя.