Новини > Всесвітній день води

Всесвітній день води

Щодня європеєць використовує у середньому 230 літрів води. Тоді як африканська родина для власного життя ледь знаходить 20 літрів.

Зіткнувшись із проблемою нераціонального використання та виснаження водних ресурсів у світовому масштабі, Генеральна Асамблея ООН у 1993 році започаткувала Всесвітній день води, або Усесвітній день водних ресурсів, що визначають щороку 22 березня.

Основні цілі проведення Всесвітнього дня водних ресурсів:

- Сприяти прийняттю відповідних заходів для рішення проблеми забезпечення населення питною водою;

- Інформувати суспільство про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому;

- Залучити до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів.

З цією метою, у нашому закладі пройшли такі заходи: з дошкільниками проводилися тематичні заняття, цікаві бесіди та дидактичні ігри, в яких діти закріплювали свої знання про важливість раціонального віикористання води. Найбільшою цікавинкою для дітей стали досліди з снігом.