Новини > Міський Фестиваль «Віночок дитячих талантів»

Міський Фестиваль «Віночок дитячих талантів»

28 березня 2018 року управління освіти Прилуцької міської ради другий рік поспіль проводить міський Фестиваль «Віночок дитячих талантів» серед вихованців закладів дошкільної освіти, навчально-виховного комплексу та Центру творчості дітей та юнацтва, який покликаний активізувати творчий потенціал дітей, формувати національну свідомость і патріотизм особистості дитини-дошкільника та популяризувати українську культуру.

У Фестивалі взяли участь 95 дітей 5-6 років – вихованців закладів дошкільної освіти, навчально-виховного комплексу «Школа І ст.- дошкільний заклад №15» та «Академії дошкільних наук» Центру творчості дітей та юнацтва.

У номінації «Українська пісня» здобула перемогу вихованка дошкільного навчального закладу № 8, центру В.О.Сухомлинського

Лупова Софія з піснею "Пшеничечка". Щиро вітаємо!