Новини > Екскурсія старших дошкільників до військово-історичного музею

Екскурсія старших дошкільників до військово-історичного музею

Видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський зазначав: «Любов до Батьківщини починається із захоплення красою того, що бачить перед собою дитина, чим вона милується, у що вкладає частку своєї душі. Захоплення красою землі, де жили діди і прадіди, де нам судилось прожити життя, повторити себе в дітях, постаріти і піти в землю, яка народила нас, - це найважливіше емоційне джерело любові до Батьківщини».

30 листопада вихованці старшого дошкільного віку групи №7 відвідали військово-історичний музей ЗОШ №10, де їм провели цікаву та насичену екскурсію. Малюки із задоволенням розглядали прапори підрозділів та об*єднань зони ООС. Та найбільше їх зацікавив сам музей, де розтошовано безліч зразків зброї та речі, які використовують бійці під час захисту нашої Батьківщини.Наприкінці екскурсії малята передали через директора школи Правосуда Олександра Михайловича свої ангели-обереги для воїнів, які виготовили напередодні, та побажали, щоб наші захисники скоріше поверталися додому живими.