Новини > Тиждень української мови та писемності

Тиждень української мови та писемності

Уже традиційно з 1997 року 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. По всій Україні проводяться заходи , спрямовані на підтримку української мови, її престижу.

Тому, з 5.11 по 9.11.2018року у нашому закладі пройшов тематичний тиждень української мови та писемності, в ході якого було сплановано та проведено ряд заходів. Для педагогічних працівників проведено методичну годину на тему "Мовленнєвий розвиток та культура людських відносин у творах В.Сухомлинського". Вихователі провели з дітьми цікаві бесіди та тематичні заняття. Особливо цікаво дітям інсценізувати та драматизувати українські народні казки. А для батьків вихованців розміщені пізнавальні консультації у батьківських куточках на тему "І тем, де звучить рідна мова, живе український народ".