Новини > Тиждень дорожнього руху

Тиждень дорожнього руху

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 №231-р, з метою запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, недопущенню дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх у дошкільному закладі №8 було заплановано та проведено ряд заходів до «Тижня безпеки дорожнього руху».

У всіх вікових групах були проведені бесіди на закріплення знань дошкільників про правила поводження на дорозі з дітьми на тему «Ігри біля проїжджої частини». Вихователі груп №4,5,6,7,8 провели роз’яснювальну роботу з дітьми щодо доцільності використання світлоповертаючих елементів.

Вихователі групи №8 здійснили екскурсію з дітьми до Прилуцького МВ національної поліції України в Чернігівській області, де працівники поліції познайомили дітей з службовою машиною та розповіли основні правила поводження на вулиці.