Новини > ММО практичних психологів ЗДО

ММО практичних психологів ЗДО

26 листопада 2018 року на базі ДНЗ №8  відбулося засідання ММО практичних психологів закладів дошкільної освіти.

Практичний психолог Тетяна Кириченко для вихователів ДНЗ №8 та практичних психологів закладів дошкільної освіти провела семінар-практикум з елементами тренінгу «Як створити фундамент успішної дитини в умовах Нової української школи».

В теоретичній частині заходу Тетяна Кириченко у своєму виступі-презентації чітко та лаконічно висвітлила питання щодо основних положень Нової української школи та успішної підготовки дитини старшого дошкільного віку до шкільного навчання в умовах реформування освіти. Велика увага зверталася на питання наступності між дошкільною та початковою ланками освіти, на формування ключових компетентностей та загальнолюдських цінностей.

Виходячи з того, що від педагогів закладів дошкільної освіти великою мірою залежить створення фундаменту успішної дитини-дошкільника для навчання в умовах Нової української школи, у практичній частині заходу його учасники відпрацьовували вправи, які були спрямовані на підвищення професійного рівня вихователів та практичних психологів.

Учасники розбирали проблемні ситуації, рекламували професію педагога, створювали професіограму сучасного вихователя закладу дошкільної освіти.

Завершальним було гумористичне відео про педагогічну діяльність, яке викликало в учасників заходу море позитивних емоцій.