Новини > Педагогічна рада «Компетентнісний підхід в організації національно-патріотичного виховання дітей дошкільного закладу в умовах ЗДО"

У листопаді пройшла тематична педагогічна рада «Компетентнісний підхід в організації національно-патріотичного виховання дітей дошкільного закладу в умовах ЗДО». Вирішувалися такі питаня:

- Про стан організації системи роботи педагогів щодо виховання патріотичних почуттів дітей у групах середнього дошкільного віку №6,8.

- Обмін досвідом: «Патріотичне виховання дошкільників з використанням сучасних інноваційних технологій».

- Практикум на тему: «Національно-патріотичне виховання – важлива складова соціально-комунікативної особистості»