Новини > Випускне свято майбутніх школярів

Випускне свято майбутніх школярів

Наприкінці травня у ДНЗ №8 відбулося випускне свято. Хлопчики   і дівчатка попрощалися із дитячим садочком, який став для них другою домівкою, де їх по-материнськи зігрівали душевним теплом наставники – мудрі вихователі та добрі помічники вихователів, навчали добру, давали перші знання, допомагали долати труднощі. Це перший випускний бал у житті маленьких особистостей, до якого вони готувалися, мов дорослі. Красиве та водночас сумне свято, адже діти починають прощатися з дитинством. Попереду на малят чекає школа, пізнання нового. Віриться, що все, чому вони навчилися в стінах садочка, допоможе у майбутньому знайти шлях у житті, бути чесними людьми, гідними громадянами України. Незабутніми, зворушливими моментами свята стали прощальні слова дітей   та щирі слова подяки колективу ДНЗ від батьків випускників. Корисні настанови, добрі поради отримали майбутні школярі, які впродовж усього свята радували своїх батьків, рідних піснями, віршиками, танцями. А на закінчення директор ДНЗ привітала дітей з початком нової сторінки життя, подякувала батькам за підтримку, дієву допомогу педагогічному колективу  у створенні сприятливих, комфортних умов для дітей в дитячій установі, де їм було затишно, зручно, весело, цікаво.