Новини > Конкурс "Кольорове місто"

Конкурс "Кольорове місто"

Із нагоди 935-річчя міста Прилуки, яке відзначатимуть цьогоріч, місцевий краєзнавчий музей спільно з відділом культури та туризму Прилуцької міської ради ініціюють проведення конкурсу дитячого малюнка «Кольорове місто». До участі запрошують дітей віком 4-18 років.Творчі роботи буде розглянуто в трьох вікових категоріях: 4-7 років, 8-14 і 15-18 років.Формат виконання малюнків А3, А4.

Тематика – місто Прилуки від історії до сьогодення. Роботи буде оцінено компетентною комісією та обрано по три переможці в кожній із номінацій.

Малюнки під час карантину можна надсилати на електронну адресу музею pkm1894@ukr.net або приватним повідомленням на офіційну сторінку музею в соціальній мережі Facebookіз відповідною контактною інформацією, після закінчення– надати особисто в музей або надіслати поштою на адресу вул. Київська, 277. Конкурс триватиме з 4 квітня по 31 серпня 2020 року.