Новини > Всеукраїнський День тварин

Всеукраїнський День тварин

8 жовтня ДНЗ №8  долучився до проведення Всеукраїнського Дня тварин. Під дивізом  «Ми  відповідаємо  за  тих,  кого  приручили» педагоги разом з батьками організували пізнавальну мандрівку дошкільників до "дивозоопарку". Діти принесли до садочка своїх улюбленців та залюбки розповідали  про них своїм товаришам. Вихователі ставили перед собою важливі завдання: закріпити  знання дітей про тварин, виробляти навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами; виховувати гуманне та відповідальне ставлення до тварин, любов, чуйність, доброту, милосердя,  закріплювати поняття про те, що тварини вимагають до себе дбайливого та доброго ставлення. А найголовніше діти отримали позитивні емоції.