Новини > Відзначення 96-ої річниці від дня народження В.О.Сухомлинського

Відзначення 96-ої річниці від дня народження В.О.Сухомлинського

З нагоди відзначення 96-ої річниці від дня народження видатного педагога В.О.Сухомлинського та з метою створення умов для вдосконалення фахової майстерності педагогів в ДНЗ №8 було організоване проведення різноманітних форм роботи як з дітьми, педагогічними працівниками, так і з батьками.
  Зі старшими дошкільниками проведене музичне свято на тему: «Свято музики і казок Василя Сухомлинського».

З дітьми середніх груп переглянуто показ різних видів театру за змістом творів на тему: «Казковий вернісаж.

У всіх групах вихователі організували тематичні осередки на тему: «Творчість Василя Сухомлинського дітям».

З педагогічними працівниками проведено   засідання клубу «Ми-сухомлиністи», педагогічні читання на тему: «Погляди В.О.Сухомлинського на роль природи у вихованні всебічно розвиненого дошкільника».

Для батьків оформлені папки – пересувки на тему: «В.О.Сухомлинський – великий педагог України».