Новини > Засідання ММО вихователів середніх груп

Засідання ММО вихователів середніх груп

05.02.2015 року в нашому дошкільному закладі відбулося чергове засідання ММО вихователів середніх груп. На ньому присутні мали можливість переглянути художню працю на тему: «» . Вихователь Оленченко Л.О.ще раз переконала усіх , як цікаво, доступно і результативно можна вирішувати питання трудового виховання використовуючи принцип інтеграції. Продовженням ММО був виступ вихователя ДНЗ №8 Рахно Л,М. на тему:

«Комплексний  підхід  до  формування  моральних  почуттів  дошкільника  засобами  трудового  виховання» Педагог ґрунтовно зупинилась на завданнях розділу «Привчаємось працювати» програми виховання і навчання дітей віком від двох до семи років «Дитина» по самообслуговуванню, господарсько-побутовій, ручній (художній) праці та праці в природі.