Новини > Організація харчування дітей в ДНЗ

Організація харчування дітей в ДНЗ

На виконання Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», постанов Кабінету Міністрів України від  22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»,   від 22.06.2005 № 507 «Про внесення змін до пункту 1 постанови КМУ від 26.08.2002 № 1243», від 26.02.2013 № 205/165 «Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», та з метою забезпечення виконання норм харчування, адекватної компенсації фізіологічних потреб дітей, збереження їх здоровя, запобігання виникнення захворювань органів травлення в ДНЗ № 8  ведеться систематична і планомірна робота, зокрема: організовано безпечне і якісне харчування дітей (замовлення і прийняття безпечних і якісних продуктів харчування, продовольчої сировини у необхідній кількості, додержання умов і термінів їх зберігання, технології приготування страв, правил особистої гігієни працівників харчоблоку).

В ДНЗ функціонує постійно діюча комісія з представників батьківських комітетів всіх вікових груп, яка здійснює контроль за харчуванням дітей в закладі: якістю приготування їжі, нормами тощо.

Для отримання інформації батьками про харчування дітей в закладі, в інформаційних куточках груп та харчоблоку  розміщується меню.

До уваги,

нова інформація!

У звязку з набранням чинності Законом України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" від 28.12.2014 № 80-VIII та інших законодавчих актів відбулися зміни, зокрема, щодо оплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах.

З огляду на зміни, внесені до частини пятої статті 35 Закону України "Про дошкільну освіту" Законом України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність,  рішення виконкому Прилуцької міської ради Чернігівської області від 17.02.2015 р. № 51  з 01.03.2015 батьки вносять плату за харчування у розмірі 60 %, що становить від вартості харчування на день, а саме: оплата  3-х разового харчування для дітей раннього віку становить 7 грн.20 коп;оплата  3-х разового харчування для дітей дошкільного віку становить 9 грн.