Новини > Виховуємо маленьких патріотів

Виховуємо маленьких патріотів

13 березня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу №8 відбулося чергове засідання постійно діючого семінару вихователів - методистів ДНЗ міста. В ході заходу розглядалися питання щодо формуванню патріотичного виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності.

В практичній частині семінару, вихователь Шаріпова Світлана Іванівна та музичний керівник Константиненко Л.М. з метою виховання патріотичних почуттів дітей дошкільного віку, громадянського виховання, розвитку основ національної свідомості провели інтегровану діяльність  на тему: « Ми маленькі українці»  з дітьми старшого дошкільного віку, в профільній групі гуманітарного спрямування, на якій  малята продемонстрували свої вміння, знання , а педагоги свою професійність.

Учасників семінару зацікавила інформація Зоць Т.М, директора  Прилуцького краєзнавчого музею ім..В.І.Маслова

Волошина І.В. вихователь-методист ДНЗ №8 підготувала виступ з презентаційними матеріалами на тему: «Панорама методичних знахідок забезпечення педпроцесу в ДНЗ щодо патріотичного виховання дошкільників»