Новини > День захисника України в ДНЗ №8

День захисника України в ДНЗ №8

З метою виховання патріотичних почуттів, зацікавленості дітей дошкільного віку до минулого свого народу, правильного ставлення до своєї історії в ДНЗ № 8 було заплановано та проведено ряд заходів щодо відзначення Дня захисників України, Дня українського козацтва, а саме: 12 жовтня 2015 року завзяті козачата-дошкільники взяли участь у музично-спортивному святі «Козацькі забави» фізінструктор Кисіль Н.М. організувала естафети «осідлай коня», «Козацькі чоботи» та «передай листа» в ході яких діти продемонстрували свої вміння. На святі маленькі козачата не тільки змагались, але й розповідали про державні символи України, співали задушевні українські пісні, заводили веселі таночки.

13 жовтня 2015 року в цікавій формі пройшло тематичне заняття «Слава і гордість українського народу» на яке були запрошені воїни-земляки Красноок П.М., Піка А.І., Яцун Ю.С. Діти з великою цікавістю вислухали розповіді учасників АТО і отримали вичерпні відповіді на запитання. На прощання малята висловили слова вдячності гостям та вручили сувеніри виготовлені власноруч. Після такої зустрічі у педагогів, дітей залишилася віра у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає цілісність нашої держави.