Новини > Засідання ММО вихователів старших груп

Засідання ММО вихователів старших груп

13 листопада 2015 року на базі дошкільного навчального закладу № 8, центру В.О.Сухомлинського відбулося друге засідання ММО вихователів старших груп, в ході якого обговорювалась проблема «Формуємо патріотичні почуття дошкільника за допомогою сучасних методів та прийомів». Педагоги ДНЗ міста мали змогу ознайомитися з досвідами роботи Оленченко Л.О., вихователя ДНЗ № 8, з даного питання, яка звернула увагу вихователів на використання електронних ігор та ІКТ-технологій з даної проблеми та Федірко О.М., вихователя ДНЗ № 10, з проблеми «Національно-патріотичне вихованнея як основа духовно-морального світогляду дітей дошкільного віку», яка презентувала нетрадиційні форми роботи з батьками та дітьми з даного напрямку роботи. На завершення керівник ММО Бойко В.В. надала методичні рекомендації вихователям щодо створення мультимедійних презентацій та порт фоліо, які розкривають методичну роботу вихователя.