Педагогам > План роботи ДНЗ №8, центру В.О.Сухомлинського з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

План роботи ДНЗ №8,

центру В.О.Сухомлинського

з підготовки та відзначення

200-річчя від дня народження

Тараса Шевченка

Зміст роботи

Термін

Відповідальні

Примітка

І. Організаційна робота

1

Оформити інформаційний стенд присвячений 200-річчю дня народження Т.Г.Шевченка.

січень, 2014 р.

2

Створити в методичному кабінеті виставку дитячої літератури, наочних посібників присвячених життю та творчості великого Кобзаря.

лютий, 2014 р.

ІІ. Робота з педагогами

3

Організувати для вихователів поетичну годину «Світ слова Т.Шевченка»

4

Організувати серед вихователів конкурс методичних розробок, конспектів занять на тему «Видатний українець - Кобзарь».

Лютий , 2014р

вихователь-методист, вихователі

ІІІ. Робота з дітьми

5

Продовжувати знайомити дітей з творчістю Т.Г.Шевченка.

вихователі всіх груп

6

Провести з дітьми середнього та старшого дошкільного віку тематичні заняття на тему: «Тарас Шевченко – син України».

лютий, 2014 р.

вихователі груп №№3,4,5,6,8

7

Організовувати та провести інтерактивне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Шевченко – художник».

Вихователі груп №6,8

8

Організовувати та провести літературно-музичне свято присвячене 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка «Садок вишневий коло хати».

музкерівник, вихователі старших груп №№6,8

9

Організувати виставку дитячих малюнків, присвячених життєвому шляху та творчості Т.Г.Шевченка.

квітень, 2014 р.

практичний психолог, вихователі, батьки

10

Організувати екскурсію до пам’ятника Т.Г.Шевченко з покладанням квітів.

квітень, 2014 р.

Вихователі груп №4,5,6,8

ІV. Робота з батьками

11

Залучати та запрошувати батьків на тематичні заняття, розваги, покладання квітів до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко.

вихователі

12

Залучати батьків до участі спільно з дітьми в конкурсі дитячих малюнків, присвячених життєвому шляху та творчості Т.Г.Шевченка.

вихователі