Презентації груп > Група раннього віку №2

Група раннього віку №2
Група раннього віку №2 «Сонечко»

Вихователь: Дьомкіна Валентина Миколаївна Освіта : середня спеціальна Педагогічний стаж : 26 років Професійне кредо : «До усіх дітей відноситися однаково , по - материнськи» Життєве кредо : «Хочеш жити хороше – живи в позитиві»

Помічник вихователя : Дробот Світлана Володимирівна

Наша група працює за технологією Глена Домана «Раннє читання» , яка допомагає зробити процес виховання та навчання більш цікавим та дієвим . У системі Глена Домана акцент зроблений на зорове сприймання навколишнього. Технологія навчання читанню принципово відрізняється від загальноприйнятої . Називаючи дитину «лінгвістичним генієм» Доман переконаний , що її потрібно вчити читати не з допомогою літер та складів , а відразу словами , оскільки це значно простіше і доступніше для малят . Методика Глена Домана дієва вже більше півстоліття .За цей час вона стала однією з найпопулярніших методик раннього розвитку , а сам Глен Доман став основоположником ідей раннього розвитку дитини , які в подальшому здійснили м’яку революцію в педагогіці і були втілені в життя мільйонами батьків в усьому світі .

Девіз системи Домана : «Виховуємо майбутніх геніїв».

Усі діти талановиті

Ранкова гімнастика

Наші діти - малюки Люблять гратись залюбки

Стежиною здоров’я