Поради спеціалістів > Психолог радить

Психолог радить
Профілактика та подолання стресу Як же пережити стрес? Наведемо кілька порад. 1. Вчіться планувати. Дезорганізація може призвести до стресу. Наявність великої кількості планів одночасно часто призводить до плутанини, забудькуватості і почуттю, що незакінчені проекти висять над головою, як дамоклів меч. 2. Визнавайте і приймайте обмеження. Багато хто з нас ставлять перед собою недосяжні цілі. Але людина не може бути досконалим, тому часто виникає почуття неспроможності чи невідповідності незалежно від того, наскільки добре ми виконали що-небудь. Ставте досяжні цілі. 3. Розширюйте свій кругозір. Іноді необхідно відійти від життєвих проблем і розважитися. Знайдіть заняття, яке було б захоплюючим і приємним для вас. 4. Будьте позитивної особистістю. Уникайте критикувати інших. Вчіться хвалити їх за ті речі, які вам в них подобаються. Зосередьтеся на позитивних якостях оточуючих. 5. Вчіться терпіти і прощати. Нетерпимість до інших призводить до фрустрації і гніву. Спробуйте дійсно зрозуміти, що відчувають інші люди, це допоможе вам прийняти їх. 6. Уникайте непотрібної конкуренції. У житті дуже багато ситуацій, коли ми не можемо уникнути конкуренції. Але занадто велике прагнення до виграванням в занадто багатьох сферах життя створить напругу і тривогу, робить людину надмірно агресивним. 7. Розповідайте про свої неприємності. Знайдіть друга, з яким ви можете бути відверті. Вираз вашого стримуваного напруги повного співчуття слуху дуже корисно для зняття напруги. Поряд з регуляцією несприятливих емоційних станів потрібна постійна робота над собою.