Новини > Тематичний тиждень до Дня Українського козацтва та Дня захисника України

Тематичний тиждень до Дня Українського козацтва та Дня захисника України

З 9 по 13 жовтня 2017 року в дошкільному закладі було проведено тематичний тиждень до Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Протягом тижня в середній №7 та старших групах №4 та №5 проведені тематичні заняття «Я люблю Україну», «Слава і гордість українського народу». Окрім цього,вихованці старших груп №4 та №5 влаштували зустрічі з бійцями АТО, для яких напередодні діти середньої групи №7 виготовили сувеніри на пам’ять.

У батьківських куточках оформлена виставка малюнків дітей старших груп на тему  «Козацтво – слава України».

13 жовтня інструктором з фізкультури Заточною М.О. та музичним керівником Константиненко Л.М. була проведена захоплююча спортивна розвага «Козацькі забави»,  в якій показали свою силу, спритність та витривалість старші групи №4 та №5. За результатами перемогла дружба. Всі учасники отримали почесні медалі за участь.