Новини > Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 30 жовтня по 3 листопада 2017 року у закладі пройшов Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

По всіх вікових групах на належному рівні проведені тематичні заняття з питань безпеки життєдіяльності, бесіди-обговорення на тему «Один вдома». З метою закріплення знань про безпечні та небезпечні іграшки у молодших дошкільників, було проведено дидактичні ігри. Дітям старшого дошкільного віку, у цікавій, невимушеній формі подані знання про шкідливий вплив хімічних речовин на життя людини.

Великий інтерес дітей старшого дошкільного віку викликала  зустріч з представниками пожежно-рятувального підрозділу управління ДСНС. Працівники пожежного підрозділу провели бесіду про дії в разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. З метою закріплення знань дошкільників про правила безпечної поведінки, у старших та середній групах організовані виставки дитячих малюнків на тему «Бережи себе, малюк!».