Новини > Великдень 2018!

Великдень 2018!

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. У давнину Великдень вважався святом бога Сонця Ярила..
У закладі провели низку заходів до цього свята.

Педагоги проводили тематичні бесіди і пізнавальні заняття на тему: «Великдень - велике свято», покликані закріпити і уточнити знання дітей щодо традицій та звичаїв народу.

У ході бесід і занять вихователі знайомили дітей з обрядами весняного циклу, через пісні, ігри пробуджуючи їх інтерес до українських національних культурних цінностей, до народної культури.

Інтерес дітей до даної теми знайшов своє підтвердження на заняттях з образотвочої майстерні. Так, на заняттях з малювання,діти, проявляючи фантазію, розфарбовували великодні яєчка.

Але найбільше дітям подобається саме смакування Пасок та ігри в "битки" крашанками.

Вітаємо всіх зі святом!