Новини > День Соборності

День Соборності

Україно, соборна державо!

Квітни щастям, ти ненько моя!

Бо в єднанні - і сила, і слава, І багатство, і воля твоя!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Соборність України - основа державності! В Україні сьогодні, 22 січня, відзначають День Соборності. Не оминули увагою це свято і педагоги ДНЗ№8. Вихователі старшої групи №7  Рахно Л.М., Оленченко Л.О. та музичний керівник  Константиненко Л.М.з метою виховання патріотизму та поваги до державної атрибутики, історії України підготували та провели для дітей справжнє свято, присвячене цьому дню. Малята-дошкільники, свідомі громадяни нашої держави читали вірші, співали пісні, танцювали таночки. З цікавістю діти переглянули фільм про визначні місця нашої держави, з гордістю виконали гімн України. В дитячих серцях ще більше проявилася любов до неньки-України, діти відчули себе справжніми патріотами своєї незалежної, вільної, суверенної , соборної держави. На святі дошкільнята показали, що всі вони – діти однієї великої України і бажають жити в згоді-злагоді. Адже соборна – значить єдина для всіх велична Україна.