Нашими досягненнями є:

якісна підготовка дітей до навчання в школі,

результативна робота педагогів з дітьми,

неодноразові перемоги в конкурсах:

Волошина І.В. переможець Всеукраїнського фотоконкурсу « Наші діти» -2013р.проведеного редакцією журналу Міністерства освіти і науки України «Дошкільне виховання» -2014рік

Денисенко Т.І автор методичної розробки « Маленькі дослідники великого світу. Орієнтовний річний план пошуково-дослідницької діяльності старших дошкільнят» отримала перемогу в конкурсі освітніх технологій – 2013, проведеному редакцією журналу Міністерства освіти і науки України «Дошкільне виховання»  -2014р.

Пович Поліна , вихованка ДНЗ №8  лауреат ІV  міського  фестивалю дитячої творчості « Сузіря дошкільнят»  в номінації  « Вірш»    -2014рік

Погребняк Марія, вихованка ДНЗ №8  лауреат ІV  міського  фестивалю дитячої творчості « Сузіря дошкільнят»  в номінації  « Образотворча»    -2014рік

Театр танцю « Ритмуля»,   ДНЗ №8  лауреат ІV  міського  фестивалю дитячої творчості « Сузіря дошкільнят»  в номінації  « Танець»    -2014рік

Публікація вихователя Дьомкіної В.М. на тему : “ Кроки до самостійності”(Дошкільне виховання”№12, 2013 р.)

Публікація вихователя Денисенко Т.І. на тему: “ Маленькі дослідники великого світу” ( журнал Палітра педагога 2013р. №5 )

Публікація роботи завідуючої О.І.Ляшенко та вихователя-методиста Волошиної І.В. на тему : “ Організація роботи за проектом .Опис галереї духовності”( Дитячий садок № 674. 2013рік

Міський огляд-конкурс на кращу " Галерею духовності" у дошкільних навчальних закладах міста. Наш садочок зайняв почесне І місце.-2013 рік

Шаріпова С.І. лауреат першого ( міського) туру Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників ДНЗ « ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ» -2013 рік

Міський етап обласного конкурсу "Інноваційні технології в дошкільній освіті" .Творча група вихователів Гайдук Т.В. та Харечко Т.П. зайняли ІІІ місце.

Міський конкурс на кращий проект створення у дошкільних навчальних закладах міста “ Галереї духовності”- наш проект отримав І місце .

Ювілейний Всеукраїнський конкурс освітніх технологій - вихователь Денисенко Т.І. зі своїм авторським посібником ”Маленькі дослідники” - дипломант даного конкурсу - 3 місце.

Публікація роботи вихователя-методиста Волошиної І.В. та вихователя Шаріпової С.І. на тему ”Музейна педагогіка” в педагогічному виданні ( журнал Бібліотечка вихователя дитячого садка- 2011р.).

Конкурс інтернет- порталу рейтингу освітніх закладів України " Мій улюблений дитсадок" по рейтингу комфортного перебування дітей у дошкільних закладах - наш ДНЗ посів 50 місце у 100 найкращих ДНЗ України.

Міський конкурс на кращий музичний кабінет дошкільних навчальних закладів міста - І місце 2011рік.

Перший фестиваль «Сузір’я дошкільнят» - танцювальний колектив «Ритмуля» зайняв І місце в номінації «Танець», 2011рік.

Спартакіада серед дошкільних навчальних закладів міста – ІІІ місце, 2011 року

Міський конкурс на кращий мікрометодкабінет дошкільного навчального закладу міста - І місце 2010рік.

Лауреати “ Прилуцького Олімпу – 2009 ”у номінації“ Кращий дошкільний навчальний заклад року”

Завідуюча Олена Іванівна Ляшенко стала лауреатом щорічної обласної Премії імені Софії Русової - 2009 рік.