Форум > Відгуки про наш садочок
Андрій 16.01.14

Велике дякую! Моя Полінка ходить у ваш садочок з превеликим задоволенням!

Олена Іванівна 16.01.14

Ми раді, що вашій дитині у нас подобається!

Настя 01.02.14

Знаєте, ми вже змінили 2 дитсадка, але ніде ще так нашому Івану не подобалось. Дякую Вам за це!

Наташа 21.05.15

Дякую за роботу!

Мирослава 03.02.16

У вас цікаві матеріали за творчістю Сухомлинського.

Сашко 01.06.17

Гарна сімя виступала на площі.Класно заспівали пісню.

Яна 08.10.18

Дуже задоволена дитина садочком.Вихователі і няні роблять свою роботу відмінно.Смачна збалансована їжа для дітей відповідного віку.Всі концерти проходять на одному подиху.Велике Спасибі коллективу ДНЗ.

Вікторія 26.09.19

Колектив КП КШХ “Шкільний” щиро вітає усіх працівників дошкілля з професійним святом! Вітаємо всіх Вас, хто щоденно віддає тепло своїх сердець дітям, з професійним святом ! Від вашої мудрості, терпіння, уваги залежить благополучне дитинство і подальша доля кожного вихованця. Дошкільний вік - особливо важливий і відповідальний період у житті. В цьому віці формується особистість, і закладаються основи здоров’я. З вашою допомогою маленькі великобурлучани пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину. Впевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для малюків у дитячому садку в день радості і щастя! Бажаємо вам нових творчих успіхів, міцного здоров’я, добробуту і достатку!