Новини > ММО вихователів середніх груп

ММО вихователів середніх груп

22 лютого 2019 року на базі дошкільного навчального закладу № 8 Центру В.О.Сухомлинського відбулося засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО міста (керівник Бойко В.В., вихователь-методист ДНЗ № 25).

Педагоги переглянули інтегровану діяльність дітей з використанням сучасних засобів навчання на тему "Подорож в зимову казку" під керівництвом вихователя Герасименко С.М. Під час роботи діти продемонстрували свою обізнаність в сезонних змінах в природі, експерементували з водою, зафарбовуючи та заморожуючи її. Виявили уміння переказувати твори В.Сухомлинського по частинах з використанням мнемотаблиць. Наприкінці заняття діти малювали сніговика за допомогою нетрадиційної техніки "Малювання на піні для гоління".

Герасименко С.М. презентувала досвід роботи щодо впливу художньої літератури на формування мовленнєвої компетентності малого українця. До обговорення долучилися педагоги ЗДО №№ 11, 15, 19, які за допомогою ІКТ-технологій представили куточки художньої літератури та їх наповненість у групах середнього дошкільного віку.

Методистом ММЦ Зубко Т.А. проаналізовано книжковий фонд в середній групі. Відмічено, що насамперед, його складають програмові твори та твори, які рекомендуються для вільного читання, хрестоматії, дитяча пізнавальна й енциклопедична література, найулюбленіші книжки. У літературному центрі також є книжки-картинки, книжки-ширми, книжки-іграшки, книжки-забавлянки; книжки, оформлені відомими художниками; різні видання однієї і тієї ж книжки, але ілюстровані різними художниками. Таке розмаїття книжкового середовища стимулює самостійну пізнавальну активність дітей, розвиває їх мовлення та кругозір, поступово виробляє в них уміння орієнтуватися у книжковому матеріалі.